Kurumsal

Çavuşoğlu Makine 1982 yılından bu yana sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Sektöründe başarılı bir yol haritası belirleyerek hassas, kaliteli ve yüksek standartlarda CNC işleme yaparak, özel imalatlara çözüm sunuyor.

Hakkımızda


ÇAVUŞOĞLU MAKİNE’nin temelleri 1982 yılında Mustafa ÇAVUŞOĞLU tarafından Topkapı Başoğlu Sanayi Sitesinde atılmıştır. Kuruluş amacımız Türkiye’deki fabrikalara ve makine sektöründeki firmalara kaliteli, hassas ve yüksek standartlarda yedek parça imalatı yapmak, makine ekipmanları kurmak ve proje bazlı özel imalatlara çözüm sunmaktır.


Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2007 yılında 450m2’lik yeni yerine, İkitelli OSB Tormak Sanayi Sitesine taşınmıştır. 1982’den beri hizmet verdiğimiz “Çavuşoğlu Makine” adını 2013’te marka tesciliyle tüm haklarını sahiplendik. Yıllarca edindiğimiz bu tecrübenin sonunda firmamız, geniş makine parkuruyla FASON CNC İŞLEME işini hassas ve kaliteli işçiliğimizle hizmet etmekteyiz.Bizimle bir projeye başlamak ister misiniz ?

Sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti zamanında teslim etmek için çalışıyoruz. Profesyonel ekip ve işinde uzman mühendislerimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.